Hakkımızda

Neden Kanvastik?

Kanvastik, kurulurken sanat sever ve sanatçıyı kendi benliğini ortaya koyarak bir oluşum haline gelmiştir. Bir yanda fantastik tasarımlarını kendisi üretirken. Aynı zamanda sanat severlerinde düşüncelerine ve onlarında kendini bulabileceği mekanında farklılık yaratabileceği ilkesini kendine edinmiştir. Hızlı gönderim ve kolay satın alma prosedürleriyle sanat severleri yormadan en hızlı şekilde sizleri sanat eserinle buluşturur.

Kanvastik Original®

Kanvastik Original tablolar kanvastik ekibi tarafından yapılan tablolardır. Bu tabloların tamamının telif hakkı Kanvastik ekibinde bulunmaktadır. Kendi sanat ekibiyle her zaman fantastik tabloları ortaya çıkarmak Kanvastik için en lezzetli ilham kaynağı olmaya her zaman devam edecektir. İlham sanattan geldiği gibi sizlerin yorumlarıyla şekillenmeye ve daha çok sanat severle buluşacaktır.

HAKKIMIZDA

Kanvastik'in hikayesi...

2018 yılında çıktığımız sanat yolculuğumuz 2022 yılında yeni yüzümüzle sizlerle. Sanatseverler ve sanatçıların buluştuğu, eşsiz ürünlerimizde sizlerin sıcak mekanlarındayız.

Kanvastik, benzersiz ve eşsiz tasarımlar sunan sanatçıların tablolarını sergilediğini ve sattığı kreatif platformdur. Kanvastik original tablolar kanvastik ekibi tarafından tasarlanmış ve sizler için canvas haline gelmiştir. Aynı zamanda ilginizin artmasıyla giyilebilir ve kullanıbilir ürünlerde sanat eserlerimizi sergilemeye başladık.

Sanat Severseniz, en önemlisi bir tablonun ruhunun sizlere direkt sanatçıdan geçmesi istediğinizi duyar gibiyiz. Bizde bu konuya önem vererek kesinlikle stok yapmadan her siparişi sizler için özenle hazırlıyoruz.

Kanvastik Stüdyo Ekibi x Ünlem İstanbul @ 2023.

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED
Videoyu oynat

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Videoyu oynat

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.